АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Засідання «круглого столу»: «Українська освіта 2013: підсумки та прогнози»

zasidanie9 січня в Укрінформі відбулася прес-конференція на тему: «Українська освіта 2013: підсумки та прогнози». На прес-конференції виступили експерти Лілія Гриневич – голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти; Станіслав Ніколаєнко – голова «Громадської організації освітян і науковців України», екс-міністр освіти і науки України; Ігор Лікарчук – директор неурядової організації «Центр тестових технологій і моніторингу якості освіти»; Павло Полянський – голова правління ГО «Центр освітнього моніторингу»; Ірина Бекешкіна – директор фонду «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва»; Єгор Стадний – експерт ГО «Центр дослідження суспільства»; Володимир Ковтунець – експерт альянсу «Програма сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USET).

Експерти галузі освіти  оприлюднили ТОП освітніх подій 2013 року

На прес-конференції були оприлюднені ТОП-10 позитивних та негативних подій в освіті України за минулий 2013 рік.

На першому місці у «позитивному рейтингу»  опинився  вияв  громадянської позиції українського студентства. Наступним щаблем  рейтингу став початок роботи із підготовки нової редакції закону України про освіту, збереження системи зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень при вступі до ВНЗ.

Наступні позиції у так званому «позитивному рейтингу» посіли такі події: внесення до ВР проекту закону про вищу освіту за редакцією групи академіка Згуровського; початок роботи перших у СНД безкоштовних онлайн курсів на базі КНУ ім. Шевченка; реалізація спільного пілотного проекту групи роботодавців «System capital management» та МОН з модернізації професійних стандартів; початок обов’язкового вивчення другої іноземної мови у 5-х класах; результати участі українських учнів у міжнародному порівняльному дослідженні «Timss-2011»; вдалий виступ школярів та студентів на всесвітніх предметних олімпіадах, а також прорив інтернетизації України.

За матеріалами: Укрінформу

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.