АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Загальноосвітній стандарт з української мови як іноземної

ukr_langНаказом Міністерства освіти і науки України від 24.06.2014 р. № 750 «Про надання навчальній літературі грифів Міністерства освіти і науки України» затверджено з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» «Загальноосвітній стандарт з української мови як іноземної (рівні: А1, А2; В1, В2; С1)» та «Комплекс програм з української мови як іноземної», які розроблено відповідно до різних рівнів володіння європейськими мовами: А1 – Початковий рівень, А2 – Базовий рівень; В1 – I середній рівень; В2 – II середній рівень; С1 – Професійний рівень.

Розроблені загальноосвітні стандарти є результатом складної і новаторської праці авторів, які створили основу для вивчення української мови як іноземної.

Це має забезпечити потреби іноземців, українців за кордоном, біженців, мігрантів у соціально-гуманітарній, навчальній, соціально-культурній, країнознавчій сферах комунікації.

Користувачами Загальноосвітніх стандартів можуть бути методисти, викладачі, автори наукових посібників, розробники навчальних програм і планів – усі ті, хто професійно займається теорією і практикою викладання української мови як іноземної в Україні і за її межами.

Стандарти з української мови можна подивитися на сторінці «Загальноосвітній стандарт з української мови як іноземної».

За матеріалом: МОН України

Вам також має сподобатись...