АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

З Днем Соборності України

sobornistШановні громадяни!

22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Великі історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. Під єдиною ідеєю та великим бажанням 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

Віримо, що лише в єдності дій та соборності душ можна досягти величної мети – побудови економічно й духовно багату, вільну й демократичну України, якою будуть пишатися майбутні покоління. Будемо завжди пам’ятати про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Бажаємо усім Вам міцного здоров’я, щастя і миру. Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її народу буде успішно реалізоване.

Зі святом Вас, шановні!

Вам також має сподобатись...