АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

З АСУ «ВНЗ» розклад завжди під рукою

asu_rozkladПочніть навчальний рік з новими додатками від НДІ ПІТ. Кожен навчальний заклад, який використовує АСУ «ВНЗ» може отримати Веб-розклад, а його студенти та викладачі завантажити безкоштовний додаток АСУ ВНЗ. Розклад.

Легко, лише у декілька простих кроків проходить встановлення Веб-розкладу на сайт навчального закладу, щоб студенти та співробітники завжди могли ознайомитися зі своїм розкладом. Модуль оптимізовано під всі відомі браузери, тому якісне відображення розкладу гарантоване.

Відтепер, всі студенти та викладачі зможуть швидко дізнатися про свій розклад, який буде доступний у додатку АСУ ВНЗ. Розклад. Лаконічний, яскравий та зручний інтерфейс, який зрозумілий кожному користувачу. Різноманітний функціонал додатку дає змогу користувачу не тільки переглянути розклад, а й знайти корпус та дізнатися телефон навчального закладу.

Додатково, у АСУ ВНЗ. Розклад можна залишати нотатки, а також зазначити, до якої пари ці дані відносяться і коли необхідно про них нагадати.

Сервіси розроблені для зручності користувачів та підвищення іміджу навчальних закладів. При виникненні питань стосовно програми АСУ «ВНЗ» та її сервісів звертайтеся за телефоном +3(044) 373-69-67 або пишіть на електронну пошту info@osvita.net.

Вам також має сподобатись...

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.