АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

З АСУ «ВНЗ» розклад завжди під рукою

asu_rozkladПочніть навчальний рік з новими додатками від НДІ ПІТ. Кожен навчальний заклад, який використовує АСУ «ВНЗ» може отримати Веб-розклад, а його студенти та викладачі завантажити безкоштовний додаток АСУ ВНЗ. Розклад.

Легко, лише у декілька простих кроків проходить встановлення Веб-розкладу на сайт навчального закладу, щоб студенти та співробітники завжди могли ознайомитися зі своїм розкладом. Модуль оптимізовано під всі відомі браузери, тому якісне відображення розкладу гарантоване.

Відтепер, всі студенти та викладачі зможуть швидко дізнатися про свій розклад, який буде доступний у додатку АСУ ВНЗ. Розклад. Лаконічний, яскравий та зручний інтерфейс, який зрозумілий кожному користувачу. Різноманітний функціонал додатку дає змогу користувачу не тільки переглянути розклад, а й знайти корпус та дізнатися телефон навчального закладу.

Додатково, у АСУ ВНЗ. Розклад можна залишати нотатки, а також зазначити, до якої пари ці дані відносяться і коли необхідно про них нагадати.

Сервіси розроблені для зручності користувачів та підвищення іміджу навчальних закладів. При виникненні питань стосовно програми АСУ «ВНЗ» та її сервісів звертайтеся за телефоном +3(044) 373-69-67 або пишіть на електронну пошту info@osvita.net.

Вам також має сподобатись...