Європейська сертифікація інженерів в Україні

inzenerniye_sertificatyУ рамках міжнародного семінару «Європейська сертифікація інженерів: паспорт інженера та гарантія якості освіти» був підписаний меморандум про пілотну імплементацію європейських ініціатив між українськими та європейськими організаціями щодо приєднання до європейської угоди про взаємне визнання сертифікатів інженерної освіти.

Голова Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України,  ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський, президент Спілки наукових та інженерних об’єднань України Микола Кирюхін, Генеральний секретар Федерації європейських інженерних асоціацій (FEANI) Дирк та президент Європейської мережі з акредитації європейської освіти (ЕNАЕЕ) Бернар Ремо закріпили меморандум своїми підписами.

Цей захід став важливим кроком на шляху європейської інтеграції української технічної освіти.

Починаючи з жовтня 2014 року Україна долучилася до Федерації європейських інженерних асоціацій. Акредитація інженерних спеціальностей та сертифікація професійних інженерів реалізується за наступними напрямками:

– FEANI INDEX, тобто перелік інженерних програм (спеціальностей), які відповідають стандартам освіти; акредитовані, або офіційно визнані на національному рівні; відповідають європейському рівню і визнані на території ЄС;

– Engineering Card («Паспорт» або «Картка» інженера), кожен власник якого вноситься в загальноєвропейський реєстр FEANI, що знаходиться в Брюсселі;

– EUR ING («Європейський інженер») – почесний титул, кандидати на отримання якого повинні мати якісну інженерну освіту, багаторічний досвід інженерних досліджень, аналізу та проектування, а також дотримуватися професійної етики.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.