Якісний документ про освіту без затримок від ПрАТ «НДІ ПІТ». У прикордонній академії випуск.

diplomi_yakisniПід спалахи фотокамер, у мантіях та в академічних шапках, з піснями і танцями дві сотні студентів-випускників прикордонної академії отримали довгоочікувані дипломи.

Сьогодні, 19 червня, відбувся другий випуск в історії академії студентів цивільних професій. Колишні студенти, а нині уже новоспечені фахівці, під стінами рідної альма-матер з рук своїх наставників отримали дипломи бакалаврів, спеціалістів, магістрів. Всього дипломи вручили 201 випускникові, 35 з них отримали дипломи з відзнакою.

«Цей випуск студентів прикордонного закладу припав на гіркий і трагічний період історії незалежної України. На сході країни лунають постріли, гинуть люди, під загрозою територіальна цілісність країни та її суверенітет, – говорить ректор Національної академії Олег Шинкарук. – Ми віримо, що нам вдалося підготувати вас до самостійного професійного життя у складному сьогоденні, що допомогли вам знайти чіткі світоглядні орієнтири, здобути якості, необхідні для того, щоб бути прогресивними та затребуваними».

1434711417Куди ж без традицій: академічні шапки злетіли в повітря

Випускники натхненні очікуваннями про своє майбутнє, востаннє пройшли урочистим маршем по плацу.

Випускниця спеціальності «Правознавство» Віта Вихівська отримала червоний диплом спеціаліста. Розповідає про свої п’ять років навчання. «Я задоволена, в академії навчатися було не важко. Відповідальне ставлення до студентів. Навчання в академії допомогло влаштуватися за спеціальністю у виконавчу службу, – ділиться випускниця. – Останній курс навчалася на заочній формі, тепер я вже півроку, як працюю».

Дівчина розповідає, що всі роки навчання було дуже цікаве. Спочатку більшість викладачів були лише з військового складу, зараз є вже багато цивільних викладачів.

1434711479Тепер у Хмельницькому на дві сотні більше дипломованих фахівців

«Я перекладач, але отримав диплом бакалавра іноземної філології. Вивчаю німецьку мову. На п’ятий курс планую вступати до німецького ВУЗу, – говорить випускник Дмитро Майданюк. – Оскільки я відмінник, мені було все легко. Особливо після другого курсу, коли всі мої предмети в основному були пов’язані лише з німецькою мовою. У нас сильний склад викладачів і дуже гарне ставлення до студентів».

1434712988Випускники раділи отриманим дипломам

Також на випуск студентів прикордонної академії приїхав міністр соціальної політики України Павло Розенко. Гість зазначив, що дуже добре, що в Україні є навчальний заклад, який посилює прикордонну службу і водночас навчає цивільним професіям.

За матеріалом: ye.ua

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.