Візит українських освітян до Чеської Республіки

vstrecha_ChehiyaДелегація освітян із України відвідала Чеську Республіку з метою обміну досвідом у здійсненні реформ у сфері освіти, для вироблення освітньої політики й налагодження співпраці.

Учасниками зустрічі були голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки Лілія Гриневич, член парламентського Комітету ВР Тарас Кремінь, перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун, заступник міністра освіти і науки Павло Полянський, ректор Київського університету ім. Б. Грінченка, академік Національної академії педагогічних наук України Віктор Огнев’юк, помічник ректора Сумського державного університету з питань менеджменту якості освіти Дарина Левус та Голова Громадської ради при МОН Галина Усатенко.

Метою перебування в Чехії освітян було визначення та орієнтування питань реформування й функціонування галузі, зокрема, в сегменті загальної середньої та професійної освіти.

На зустрічі віце-президент Сенату Чеської Республіки пані Мілуша Горська розповіла про успіхи освітньої реформи, досвід роботи над етапними законами про освіту. Також, були обговорені питання кар’єрного зростання вчителя та оцінки його кваліфікації, Національної рамки кваліфікації та рівнів освіти, фінансування освітянської галузі.

Освітяни з України зустрілися з головою Комітету з європейських справ Онджеєм Бенішеком і представником Комітету з освіти Вацлавом Гампелом Парламенту Чехії та обговорили питання стратегії співпраці між Україною і Чехією, зокрема, у європейському просторі освіти.

Зазначимо, що саме Чеська Республіка у Вишеградській четвірці має намір підняти питання освітньої співпраці з Україною. Під час зустрічі української делегації з депутатом Європарламенту від Чехії Міхаелою Шойдровою, великим другом України, обговорено стратегічні напрями співпраці – зокрема, розширення квоти учасників Програми ЄС «Erasmus+» для України. Так завершився візит української делегації до Чеської Республіки.

Досвід країн ЄС, у майбутньому може бути використаний при доопрацюванні рамкового закону України «Про освіту», а особливо –  при складанні «дорожньої карти» кроків із реформування дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти.

За матеріалом: Педпреса

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.