Візит Міністра освіти і науки до США

Kvit_pro_stipendiiПротягом п’яти днів Сергій Квіт із робочим візитом перебував у Сполучених Штатів Америки, організатором якого була американська недержавна організація CRDF Global. Компанія CRDF Global є одним із найпотужніших промоутерів України в США, що досить суттєво сприяє розвитку наукових досліджень в Україні.

Відвідавши кілька наукових закладів США, Міністр взяв участь у конференціях та дискусіях. Зокрема, у Стенфордському університеті (Каліфорнія) Сергій Квіт, доктор філологічних наук і доктор філософії (PhD), прочитав лекцію на тему «Реформування українських університетів у період кризи» (Reforming Ukraine’s Universities during Crisis).

Також, міністр провів дискусію на тему «Україна: між Росією та Європейським Союзом» (Ukraine: Between Russia and the European Union). Слухачами були члени Ради з міжнародних справ Північної Каліфорнії (World Affairs Council of Northern California).

Головною подією для Міністра був його виступ на найбільшій і найвпливовішій у світі річній конференції Американської Асоціації сприяння розвитку науки (American Association for the Advancement of Science). Темою доповіді Сергія Квіта була: «Як реформування вищої освіти в Україні принесе користь науці» (How Reforming Higher Education in Ukraine will Benefit Science).

Міжнародна наукова громадськість та журналісти Сполучених Штатів Америки дізналися від Міністра освіти і науки України про ситуацію в Україні, яка сьогодні захищає свою незалежність у неоголошеній російсько-українській війні.

Сергій Квіт відвідав штаб-квартиру компанії Intel та університет Берклі, а також зустрівся з українською громадою та провів переговори про розвиток українських студій у Сполучених Штатах.

Вам також має сподобатись...

И не всегда работодатель готов брать на должность человека, не имеющего диплома, даже если у него есть необходимые навыки и знания. В этом случае помо http://edy-diplom.com/ диплома бакалавра. Но здесь возникает вопрос, какой диплом нужно покупать. Диплом специалиста — это документ, удостоверяющий наличие у вас высшего об
 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.