АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Візит Міністра освіти і науки до США

Kvit_pro_stipendiiПротягом п’яти днів Сергій Квіт із робочим візитом перебував у Сполучених Штатів Америки, організатором якого була американська недержавна організація CRDF Global. Компанія CRDF Global є одним із найпотужніших промоутерів України в США, що досить суттєво сприяє розвитку наукових досліджень в Україні.

Відвідавши кілька наукових закладів США, Міністр взяв участь у конференціях та дискусіях. Зокрема, у Стенфордському університеті (Каліфорнія) Сергій Квіт, доктор філологічних наук і доктор філософії (PhD), прочитав лекцію на тему «Реформування українських університетів у період кризи» (Reforming Ukraine’s Universities during Crisis).

Також, міністр провів дискусію на тему «Україна: між Росією та Європейським Союзом» (Ukraine: Between Russia and the European Union). Слухачами були члени Ради з міжнародних справ Північної Каліфорнії (World Affairs Council of Northern California).

Головною подією для Міністра був його виступ на найбільшій і найвпливовішій у світі річній конференції Американської Асоціації сприяння розвитку науки (American Association for the Advancement of Science). Темою доповіді Сергія Квіта була: «Як реформування вищої освіти в Україні принесе користь науці» (How Reforming Higher Education in Ukraine will Benefit Science).

Міжнародна наукова громадськість та журналісти Сполучених Штатів Америки дізналися від Міністра освіти і науки України про ситуацію в Україні, яка сьогодні захищає свою незалежність у неоголошеній російсько-українській війні.

Сергій Квіт відвідав штаб-квартиру компанії Intel та університет Берклі, а також зустрівся з українською громадою та провів переговори про розвиток українських студій у Сполучених Штатах.

Вам також має сподобатись...