АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Витрати на підтримку опорних шкіл у 2017 році

school_oporniШкола як центр громади є основою успішної децентралізації, а уряд сприятиме розвитку опорних шкіл та допомагатиме об’єднаним територіальним громадам розвивати якісну освіту. Про це сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич на відкритті конференції «Україна на шляху децентралізації освіти».

Вона наголосила, що в освітній субвенції на 2017 рік закладено 200 млн грн на автобуси для опорних шкіл, 300 млн грн для навчальних закладів об’єднаних територіальних громад та ще додатково 300 млн грн на обладнання кабінетів для вивчення природничих наук в опорних школах.

«Ми хочемо спонукати об’єднані територіальні громади розвивати успішну освіту. Нам потрібна школа побудована на партнерстві між батьками, учителями та дітьми. І головне – школа має стати центром громади», – додала Гриневич.

За словами віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, процес йде складно, але вже зараз створення опорних шкіл поступово стає ініціативою, джерелом якої є громади.

Він підкреслив, що дуже важливо, щоб цей процес набирав сили і громади реально використовували свої можливості, які створюються для них.

Вам також має сподобатись...