Відбір громадських організацій до експертних комісій, – УЦОЯО

Український центр оцінювання якості освіти продовжує приймати заявки від громадських організацій, представники яких увійдуть до складу експертної комісії. Вона встановлюватиме пороги “склав/не склав” з усіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

Пропозиція зацікавить організації, діяльність яких пов’язана з функціонуванням української системи освіти. Подаватися на конкурс можуть представники спілок керівників або працівників закладів вищої, професійної та загальної середньої освіти. Крім того, увійти до складу комісії можуть члени батьківських або студентських об’єднань.

Рішення стосовно включення претендентів до складу комісії прийматиметься на засадах збалансування інтересів різних груп освітянської спільноти та інших заінтересованих сторін. Остаточний склад комісії планують затвердити до 20 травня.

Примітка:

Із урахуванням порога “склав/не склав” визначаються результати ЗНО за шкалою 100-200 балів (рейтингові оцінки). Так, учасникам, тестовий бал яких є меншим за поріг “склав/не склав”, отримують результат зовнішнього незалежного оцінювання “не склав”. Мінімальна рейтингова оцінка “100 балів” відповідає значенню порогового бала “склав/не склав”.

Засідання експертної комісії щодо встановлення порога “склав/не склав” орієнтовно відбудеться у період із 10 до 24 червня (три засідання). Оплата праці членів експертної комісії проходить відповідно до Схеми оплати праці (позиція “особа, яка бере участь у роботі колегіальних робочих органів Українського та регіональних центрів”).

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.