АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Уряд забезпечив усі виплати в освіті, – Арсеній Яценюк

Як зазначив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на робочій нараді з керівниками вищих навчальних закладів щодо імплементації Закону України «Про вищу освіту», усі виплати в сфері освіти були зроблені у зазначені терміни.

«Незважаючи на те, що у нас в країні війна, що економіка через війну, розв’язану Володимиром Путіним, пішла в піке, ми на 1 вересня заплатили всі борги по місцевих бюджетах й державному бюджеті по освіті» – сказав Арсеній Яценюк.

Було визначене ключове завдання, яке повинне вирішувати Міністерство освіти і науки разом з Міністерством соціальної політики, а саме прив’язка освіти до ринку праці: «Це те, що ми 20 років не вирішуємо. У нас освіта по принципу не доцільності, а популярності. Десять років найбільш популярна професія – юристи. Ще десять років – тільки економісти».

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив, що в цьому питанні необхідно орієнтуватися на цілі, які ставить держава: «Перша ціль для нас – стати одним зі світових лідерів на ринку продовольства, а це АПК, сильні менеджери. Друга ціль – це енергетика. Там і економісти потрібні, і юристи, і, звичайно, енергетики».

Також, Глава Уряду підкреслив, що загальний бюджет освіти – 100 мільярдів гривень, з яких 16 мільярдів дає центральний бюджет безпосередньо на державне замовлення, і ще 10 мільярдів гривень ВНЗ отримують зі спецфонду.

За матеріалом: Урядовий портал

Вам також має сподобатись...

Залишити запит

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.