АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Уряд визначив перелік опорних шкіл

Russ_schoolМіністерство фінансів відібрало 24 опорні школи для «пілотного» проекту. Про це повідомляє прес-служба фінансового відомства.

У Мінфіні зазначають, що даний проект був започаткований спільно з Міністерством освіти і науки та став можливий завдяки підтримці групи донорів, серед яких – Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія “Майкрософт Україна”, яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних навчальних закладів.

Метою проекту є покращення якості освіти дітей, які проживають й навчаються в селах та селищах, і підвищення ефективності використання державних коштів, що виділяються на фінансування освіти.

В рамках проекту було відібрано по одній школі у кожній області, що отримає кошти на розвиток матеріально-технічної бази. Зазначена школа зможе отримати ресурси на ремонт приміщень, навчальне обладнання та інформаційно-комп’ютерні технології, щоб забезпечити високу якість середньої освіти для дітей з сільської місцевості.

У Міністерстві фінансів повідомляють, що відбір опорних шкіл проводився незалежними представниками проекту за участі міжнародних донорів, фонду Western NIS Enterprise Fund та Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID).

Перевага надавалася школам, які, в рамках оптимізації, буде укрупнено за рахунок малоформатних шкіл.

«Таким чином, учні з сільської місцевості отримають можливість здобути якісну середню освіту, що стане базою для подальшого навчання і кар’єрного росту», – запевнили у Міністерстві фінансів.

Планується, що 1 вересня 2016 року оновлені навчальні заклади зможуть відкрити свої двері для школярів.

2

Вам також має сподобатись...