Умови прийому до ВНЗ України 2014 року

Умови прийому до ВНЗ України 2014 року

Вже затвердженні умови прийому до ВНЗ у 2014 році. (Нормативний документ: Наказ МОН № 553 від 7.05.2014 «Про внесення змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23 травня 2014 року за № 531/25308) – переглянути on-line / завантажити .doc).

Архів документів зі змінами: «Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році».

– Терміни подачі документів

Починаючи з 11 липня від вступників будуть прийматися заяви та документи у паперовій або електронній формі. Закінчення прийому вище зазначених документів від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчується о 12.00 годині 1 серпня, а для тих вступників, які проходять співбесіду, кінцевим строком  подання  документів є 24 липня о 18.00 годині. Співбесіди та вступні екзамени проводяться з 25 липня до 1 серпня. А для тих осіб, які для вступу у ВНЗ мають проходити творчі конкурси, останнім терміном подачі документів є 24 липня. Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 21 липня до 1 серпня.

Особи, які вступають до ВНЗ на основі базової загальної середньої освіти, мають подати необхідні документи до 24 липня. Вступні екзамени проводяться з 25 липня до 1 серпня.

Особи, які вступають до ВНЗ за скороченою програмою підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та бакалавра , мають подати необхідні документи до 18.00 години 24 липня.Проведення фахових вступних випробувань відбудеться з 25 липня до 1 серпня.

Терміни подання заяв та документів щодо навчання за вечірньою і заочною формами навчання визначаються Правилами прийому, а саме не більше одного місяця. Зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір.

– Специфіка подачі документів

Документи подаються до ВНЗ в паперовій або в електронній формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії навчального закладу.

Подання заяви (заяв) вступником за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста та бакалавра, є можливість подати документи в паперовій або в електронній формі не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями підготовки (на три спеціальності) у кожному з них. Треба зазначити, що заяви, подані на певний напрям підготовки (спеціальність) до одного ВНЗ, але на різні форми навчання, вважаються фактом подання однієї заяви.

У разі подання документів до одного ВНЗ, вступник зазначає пріоритет кожного напряму підготовки (спеціальності).

Якщо при поданні документів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста або магістра у вступника відсутній додаток до диплома в друкованому вигляді, відомості про цей додаток (його змістовну частину) приймальна комісія отримує з Єдиної електронної бази з питань освіти.

Зазначимо, що будуть прийматися лише ті сертифікати з зовнішнього незалежного оцінювання, що були видані у 2014 році, або сертифікати чи їх дублікати, видані у 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 та 2008 роках.

Заяви в електронному вигляді необхідно подавати лише тим вступникам, які виявили бажають взяти участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифікаті (сертифікатів) ЗНО з конкурсних предметів.

Вступники, які набрали менше 124 балів за профільним предметом до участі у конкурсному відборі не допускаються (особи, які набрали менше 124 бали за не профільним предметом теж можуть бути не допущені до конкурсного відбору, при умові, якщо профільним предметом є творчий конкурс).

Внесений до Єдиної бази за 12-бальною шкалою середній бал атестату про повну загальну середню освіту автоматично переводиться у 60-бальну шкалу з використанням коефіцієнту «5».

Величина додатково нарахованих балів встановлюється:

– особам, нагородженим дипломами I ступеня, – 50 балів;

– особам, нагородженим дипломами IІ ступеня, – 40 балів;

– особам, нагородженим дипломами IІІ ступеня, – 30 балів.

Чемпіонам та призерам (особам, які посіли І–ІІІ місце) чемпіонатів України, проведених протягом двох останніх років додатково нараховуються бали:

– чемпіонам України – 50 балів;

– особам, які посіли ІІ місце на чемпіонаті України –  40 балів;

– особам, які посіли ІІІ місце на чемпіонаті України – 30 балів.

Інформація про осіб, які є призерами IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, вноситься Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки до Єдиної державної електронної бази з питань освіти до 1 липня.

– Рейтинги вступників 2014 року

Оприлюднення рейтингових список вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення відбувається не пізніше 12.00 години 2 серпня.

Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 години 5 серпня (після закінчення першого періоду вибору вступниками місця навчання).

Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 години 8 серпня (після закінчення другого періоду вибору вступниками місця навчання).

– Вибір вступників місця навчання

4 серпня о 18 годині закінчується Перший період вибору вступниками місця навчання.

7 серпня о 18 годині закінчується другий період вибору вступниками місця навчання.

10 серпня о 18 годині закінчується третій період вибору вступниками місця навчання.

– Зарахування вступників

На денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти відбудеться:

11 серпня не пізніше ніж 15:00 – за державним замовленням;

18 серпня – за кошти фізичних та юридичних осіб (за умови виконання державного замовлення відповідного напряму (спеціальності));

Прийом документів від осіб, які вступають на навчання за скороченими програмами підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та бакалавра закінчиться о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 1 серпня.

 

За матеріалами: МОНУ

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.