АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Український Пакт заради молоді

navchania_Italy17 березня провідні українські компанії – ДТЕК, Нестле, 1 + 1 медіа, Кока-Кола Беверіджис, Укртелеком, Ernst&Young, Байєр в Україні та інші – підписали Український Пакт заради молоді 2020.

Головною метою документу – є активне сприяння бізнесу у працевлаштуванні випускників вузів. Підписанти взяли на себе зобов’язання до 2020 року взяти на роботу/стажування 10000 молодих фахівців і створити 100 партнерств між бізнесом і вузами.

«Ця ініціатива допоможе запропонувати молодим українцям можливість розвивати свої знання та здібності задля власного професійного майбутнього та майбутнього нашої держави. Я дуже вдячна компаніям, які погодилися стати першими підписантами Пакту. Хотіла би подякувати Міністерству молоді та спорту за те, що ви одразу відгукнулися на цю ініціативу та взяли активну участь в розробці цього Пакту», – зазначила Марина Саприкіна, директор Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

«Сьогодні ми підписуємо документ. Який об’єднує українські компанії заради майбутнього нашого молодого покоління. Це чудова ініціатива, в контексті якої ми забезпечуємо робочі місця та навчальні тренінги для молодих людей на базі програм, що вже існують в нашій компанії», – наголосив під час підписання Ансгар Борнеманн, директор компанії Nestle в Україні та Молдові.

Вам також має сподобатись...