Україна з 2015 року введе електронні студентські квитки з платіжним інструментом

studentskiУкраїна має намір з 1 січня 2015 року розпочати виготовлення електронних студентських квитків на базі Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) Національного банку України (НБУ).

Це закріплено наказом Міністерства освіти і науки України № 1474 від 25 жовтня 2013 року, заюстірованним 31 грудня 2013 під № 2245/24777 «Про затвердження положення про студентські (учнівських) квитків державного зразка». Згідно з документом він розроблений, зокрема, згідно з постановою Кабінету міністрів України «Про створення Єдиної державної електронної бази з питань освіти» (ЕГЕБО), з метою впорядкування процедури замовлення, видачі та обліку студентських та учнівських квитків державного зразка.

Новий студентський (учнівський) квиток держзразку представлятиме собою електронний документ, що містить персональні дані про студента вищого або учня професійно – технічного навчального закладу, який формується на підставі внесеного в ЕГЕБО замовлення на створення квитків та виготовлення їх карток, та частково відтворений на пластиковій картці встановленого зразка, яка може бути використана для електронної ідентифікації особи, підтвердження права на пільгу, також в якості платіжного інструменту.

Виконавцем замовлення на створення квитків та виготовлення їх карток можуть бути особи , які отримали статус інформаційно – виробничого вузла, а також відповідають вимогам платіжних систем у разі виробництва і персоналізації платіжних карт.

Термін дії квитка та його картки визначається і змінюється навчальним закладом і не може перевищувати терміну навчання студента (учня) у навчальному закладі.

Навчальний заклад може ініціювати процедуру блокування квитка за його номером шляхом формування та подання уповноваженому органу інформації в електронному вигляді в разі відрахування студента, надання йому академічної відпустки або втрати ним квитка.

Студент (учень) може використовувати квиток як технічний засіб для електронної ідентифікації своєї особистості, прав на пільги, у тому числі за пільгами на проїзд, та доступу до банківського рахунку.

Карта може бути виконана з вбудованими чіп-модулями або з вмонтованими чип-модулями і магнітною смугою.

Як повідомлялося, студенти та учні профтехучилищ зможуть купувати квитки за половину їх вартості для проїзду в загальних, плацкартних вагонах, вагонах другого і третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучення і всіх вагонах регіональних поїздів у випадку, коли статус студента буде підтверджений даними в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.