У школах Києва можуть встановити камери відеоспостереження

videonagliatУ навчальних закладах Києва посилять заходи безпеки, встановивши камери відеоспостереження.

З такою ініціативою виступив депутат Київради від Солом’янського району столиці Микола Негрич, – повідомляє прес-служба депутата.

За словами депутата система відеоспостереження – можливість для батьків бачити, що відбувається в навчальному закладі, спостерігати як працює охорона, як викладачі поводяться з дітьми, і навпаки.

Відеокамери в школах досить поширена практика в США, Великобританії та країнах Скандинавії. Кілька років тому і Міністерство освіти і науки рекомендувало директорам шкіл та вузів України ставити в закладах відеоспостереження. Але, до цього часу через відсутність коштів йшлося лише про окремі випадки відеоспостереження в школах, встановленого меценатами та благодійниками, – зазначив депутат.

Необхідні кошти на встановлення камер, за словами Негрича, в бюджеті міста є – за рахунок фінансової децентралізації бюджетні надходження в столиці істотно збільшилися.

«Ми з колегами вже підготували відповідний проект рішення. Упевнений Київрада підтримає цю ініціативу», – зазначив Негрич.

Раніше депутат Київради виступив з ініціативою встановлення обладнання для фільтрації водопровідної води в школах міста. Необхідні кошти були виділені Київрадою – до грудня 2015 школах і дитсадках буде забезпечена установка фільтрів для питної води.

Як відомо, спочатку 2015 Київрада затвердила бюджет міста на рік. Спочатку доходи були заплановані в сумі 22,1 млн. грн, витрати – 20,2 млн. грн. Однак, завдяки збільшенню податкових надходжень, ці суми планують збільшити до 24,8 млн. грн. і 22,9 млн. грн. відповідно.

За матеріалом: Gazeta.ua

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.