Триває підготовка до нового навчального року у столиці

У рамках підготовки до нового навчального року у Києві діє чимало загальноміських програм, спрямованих не лише на ремонт приміщень чи обладнання, а й на вдосконалення навчально-виховного процесу та життєдіяльності закладів. На цьому наголосила директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян під час наради з питань підготовки навчальних закладів столиці до початку 2017-2018 навчального року.

«Наше спільне завдання вчасно підготувати навчальні заклади столиці до нового навчального року. Саме тому сьогодні ми в першу чергу акцентували увагу на тих міських програмах, які мають бути завершені до початку навчального процесу», – заявила вона.

За словами Олени Фіданян, мова йде про придбання меблів, комп’ютерної техніки, заміну вікон, відновлення груп у дитячих садочках та підготовку закладів до опалювального сезону.

«За результатами розпочатих перевірок та моніторингу освоєння коштів ми вже маємо чітке уявлення, які з цих проектів потребують більшої уваги. Тим не менше роботи тривають у всіх районах міста, щоб діти та освітяни розпочати навчальний процес вчасно та у комфортних умовах», – додала Олена Фіданян.

Окрім поточного стану підготовки міста та окремих районів до нового навчального року під час наради було обговорено хід будівництва та реконструкції шкіл та садочків, оформлення користування земельною ділянкою у навчальних закладах міста, а також виконання міських програм.

Нагадаємо, що цього року київська міська влада на підготовку навчальних закладів до нового навчального 2017-2018 року та осінньо-зимового періоду виділила майже 2 млрд грн, що є п’ятою частиною усього бюджету галузі.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.