Сучасні технології у галузі освіти

sovremenie_tehnoloigii_obrazovanieЧергову доповідь про технології в освіті підготувала Європейська комісія. Документ представлений у вигляді рекомендацій щодо поліпшення освітній політиці, супроводжуваних статистикою і поясненнями. Для всіх структур Української освіти ця інформація є корисною, і рекомендована до ознайомлення.

Тези, що найбільше відповідають реаліям освітньої галузі країни є:

«Технології повинні стати частиною педагогічної освіти», – але той факт, що учитель буде сидіти у соціальних мережах та грати у нові ігри не дає повної гарантії, що він зможе застосовувати все це у учбовому процесі. Через невпевненості у своїх силах навіть найбільші новатори можуть бути консерваторами. Слід зазначити, що не всі мають достатньо мотивації, щоб  розібратися з цим самостійно, тому частиною педагогічної освіти має стати використання новітніх технологій.

«Скептики заважають оновленню та покращенню освіти», – Всі кажуть про необхідність впровадження нових технологій в галузь освіти, але коли справа доходить до впровадження або не впровадження, всі керівники одразу починають говорити про шкоду та даремність технологій. Це є однією з головних проблем розвитку освіти, адже керівним органам легше та простіше переобладнувати старе, не доповнюючи його чимось кардинально новим.

«Смартфон в руках з народження ще не означає наявність цифрової грамотності», – Той факт, що сучасні діти зараз весь час проводять біля моніторів та гаджетів ще не означає, що всі вони за умовчанням вміють вміло користуватися хоча б пошуком в інтернеті або критично сприймати інформацію з сумнівних джерел. Отже, вмінню якісно працювати з цифровою та інформаційною складовою потрібно навчати навіть тих, хто себе і комп’ютер сприймає як одне ціле.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.