Столичні заклади освіти очікують на 34 тисячі першачків

Освітяни Києва отримали базу даних з реєстру територіальної громади міста про потенційних першокласників 2018/2019 навчального року. До витягу з реєстру включено вибіркову інформацію про дітей 5 -7- річного віку у розрізі кожної школи.

За даними Департаменту реєстрації територіальної громади Києва таких дітей – 62 тисячі. Звісно, серед них є діти, які за рішенням батьків цього року ще не підуть до 1 класів та такі, що вже є учнями шкіл.

Таким чином ми маємо 24,5 тисячі зареєстрованих  потенційних першачків. За попередніми даними, що надійшли від районних управлінь освіти, навчальні заклади столиці можуть прийняти на навчання 34 тисячі першокласників. Отже, ми маємо загальний резерв місць для дітей, не зареєстрованих у Києві, 9,5 тисяч місць.

Цього річ 1 вересня усі школи України почнуть навчання за концепцією «Нової Української школи». Усі маленькі українці – першокласники матимуть однакові умови та стандарт навчання, за яким кожен учень матиме можливість для особистої реалізації, розвитку, активної громадянської позиції, соціальної інклюзії, працевлаштування та право на життєвий успіх протягом усього життя.

Уже сьогодні Київ активно працює над новою освітньою екосистемою, що відповідатиме сучасним стандартам. На зміну шкільного дизайну з міського бюджету вже виділено 51,4 млн. грн., а з державного бюджету передбачається ще 53,3 млн.грн. За інформацією районних управлінь освіти у 2018 році з бюджету м. Києва на придбання обладнання для створення Нового освітнього простору виділені кошти у сумі 36,0 млн. грн. Розглядатиметься на сесії  Київради виділення  додаткових коштів на суму 0,8 млн. грн.

Вчителі столиці вже пройшли навчання у рамках Нової Української школи, щоб вмотивувати вчителів ще й фінансово, міністерство запровадить сертифікацію. Це добровільна перевірка, проходження якої надасть учителям 20% надбавку до посадового окладу та звільнить від атестації. З державного бюджету на підготовку тренерів- педагогів, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи та ін. виділено 16,3 млн. грн.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.