Стартував Міжнародний IT-Чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт-2015»

zolotoi_baitМенше місяця залишилося до завершення прийому заявок для участі у Міжнародному чемпіонаті комп’ютерних талантів «Золотий Байт-2015», у якому бере участь талановита молодь з України, Білорусі, Казахстану та Естонії. Взявши участь у чемпіонаті учасники отримають шанс реалізувати свої ідеї і зарекомендувати себе серед представників найбільших IT-компаній світу. Призовий фонд Чемпіонату – півмільйона гривень.

«Золотий Байт-2015» запрошує всіх, хто захоплюється комп’ютерними технологіями і дизайном, взяти участь у Чемпіонаті та довести, що саме їхні ідеї гідні найвищих нагород. Дмитро Корчевський, генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ та ініціатор проведення Чемпіонату «Золотий Байт»: «IT-ринок України потребує таких чемпіонатів. Це дає можливість талановитим студентам проявити себе і змусити IT-компанії звернути на себе увагу. Адже саме виклики дають нам можливість зрозуміти, хто ми є насправді. І немає нічого кращого, ніж, прийнявши виклик, перемогти».

Для того, щоб стати учасником Чемпіонату, необхідно пройти онлайн-реєстрацію і подати свій проект до 21 лютого 2015 року. Міжнародний фінал «Золотого Байта-2015» відбудеться у квітні 2015 в Києві. Генеральними партнерами Чемпіонату «Золотий Байт» виступають провідні компанії у сфері IT: Microsoft, InterSystems, Dell, Intel, поліграфія Wolf, Stearling Studio та інші. Цього року представлена нова номінація від компанії Microsoft – Best in Cloud. Участь у даній номінації передбачає роботу з сервісом Microsoft Azure.

Номінації Чемпіонату: – Startup Сhallenge (конкурс програмних проектів); – Networking Technologies (номінація для системних адміністраторів); – Mobile Development (конкурс мобільних додатків); – Game Design (конкурс зі створення ігор); – Character Design (конкурс зі створення ігрових персонажів); – Web Design (конкурс web-проектів); – Short Movie (конкурс короткометражних фільмів); – NoSQL Expert (конкурс додатків для роботи з базами даних); – Best in Cloud (конкурс проектів з використанням сервісу Microsoft Azure); – Junior Competition (конкурс для дітей 10-14 років).

Вся інформація про умови участі в Чемпіонаті доступна на сайті goldenbyte.org.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.