АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Старшокласники навчатимуться захищати Вітчизну

zdacha_zno_monМіністерством освіти і науки планує запровадження навчальної програми «Захист Вітчизни» для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Новий навчальний предмет сприятиме ознайомленню молоді з основами нормативно-правового забезпечення захисту Вітчизни, набуттю школярами знань про завдання Збройних Сил України, їх характерні особливості, засвоєнню основ захисту Вітчизни, цивільного захисту, основ медичних знань, здійсненню психологічної підготовки молоді до захисту Вітчизни.

Новий шкільний предмет формуватиме у школярів необхідні знання, вміння та навички щодо захисту Вітчизни. «Захист Вітчизни» буде обов’язковим навчальним предметом для викладання у старшій школі.

Вивчення навчального предмета буде обов’язковим для хлопців та дівчат.  По закінченні курсу навчального предмету «Захист Вітчизни» будуть організовані 3-х денні військово-польові заняття на базі військових частин, військових комісаріатів і базових навчальних закладів, які проводитимуться районними військовими комісаріатами і органами місцевого самоврядування.

За матеріалом: МОН України

Вам також має сподобатись...