АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Спрощення системи дипломування моряків

moriakiНапередодні відбувся круглий стіл, який проходив у Київській державній академії водного транспорту за ініціативи Асоціації «Всеукраїнське Об’єднання Крюінгових Компаній».

Учасниками зустрічі були понад 20 представників Укрморрічінспекції, профільних навчальних закладів, крюінгових компаній та навчальних центрів для моряків.

Головною темою було обговорення плану заходів зі спрощення системи дипломування моряків, запропонованого Міністерством інфраструктури. Також, серед важливих проблем професійної підготовки галузевих кадрів було порушено питання й щодо забезпечення навчально-тренажерними суднами.

«Актуальна потреба галузі – це підготовка конкурентоспроможних кадрів, які користуватимуться попитом як у вітчизняних, так в іноземних судновласників. Тому практичний інструктаж і тренування на реальних суднах забезпечать підвищення якості освіти моряків у профільних ВНЗ, котрі щороку випускають до 7500 осіб», – зазначив проректор Одеської національної морської академії Вадим Захарченко.

За для розроблення юридично можливих шляхи фінансової підтримки утримання навчальних суден профільними закладами освіти було вирішено створити спільну групу.

План заходів Мінінфраструктури щодо спрощення системи дипломування моряків презентував заступник начальника інспекції відомства з питань підготовки та дипломування моряків Олександр Іщенко. А заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков закликав учасників засідання надсилати до міністерства пропозиції та зауваження щодо вдосконалення плану.

Вам також має сподобатись...