АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Співпраця між ЮНІСЕФ і МОН

unicef_pomoshУ Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч між директором департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрієм Кононенком та керівником освітніх програм в ЮНІСЕФ Наталією Кияк.

Головною метою зустрічі було обговорення питань співпраці в галузі дошкільної та загальної середньої освіти.

За словами Наталії Кияк, ЮНІСЕФ вже розпочало низку нових проектів, які сприятимуть розширенню програм допомоги переселенцям та відновленню соціально-економічного стану регіонів, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України.

Зазначимо, що загальна сума проекту складає 3,7 млн. доларів США. Першочергово, на ці кошти планується відремонтувати 35 шкіл у Донецькій і Луганській областях, а також забезпечити 30 тис. дітей шкільним приладдям. Для 50 шкіл із зони конфлікту будуть закуплені меблі та обладнання. Зазначена фінансова допомога була надана урядом Японії.

«На сьогодні ЮНІСЕФ Україна організовує надання психосоціальної допомоги дітям, які постраждали від конфлікту в Україні. Наразі проводиться тренінг 80 спеціалістів, які зможуть допомогти більше ніж 1 200 дітям впоратись із імовірними психологічними травмами» – зазначила Наталія Кияк. Вже 400 шкільних психологів працюють з дітьми на сході України.

Також, на зустрічі зазначалося і про співпрацю ЮНІСЕФ та ЛЕГО Фаундейшн, які у свою чергу допомагають дітям з Донецької та Луганської областей шляхом забезпечення наборами ЛЕГО.

Вам також має сподобатись...