Скорочення ВНЗ Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, – прогноз Сергія Квіта

zdacha_zno_monМіністр освіти і науки України Сергій Квіт заявив, що в 2015 році в Україні почне роботу Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

«Це – новий незалежний орган, в якому взагалі не буде представників міністерства, тобто держави. Всі члени будуть обиратися за квотним принципом – Від державних, комунальних та приватних вузів, від студентів, національної та галузевих академії наук, роботодавців», – сказав міністр.

Квіт нагадав, що після набуття чинності закону «Про вищу освіту» кількість вузів в Україні вже зменшилася з 802 до 317. «Він (закон) відокремив університетську освіту від того, що надається в коледжах і технікумах, які раніше трактувалися як вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації Кількість вузів і надалі скорочуватиметься, але критерії якості, яким повинні відповідати університети, вже буде висувати Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти», – заявив він.

За словами міністра, до кінця цього навчального року ліцензій позбудуться ще кілька десятків вищих навчальних закладів. «У багатьох (навчальних закладах) нічого, крім назви. Ніяких проблем з перекладу студентів не буде, оскільки ліцензованого обсягу в інших українських вузах цілком достатньо для того, щоб безболісно перевести всіх студентів. А викладачі, головним чином, оформлені там не на повну ставку . Я прогнозую, що до літа у нас залишиться 260-270 вищих навчальних закладів», – додав Квіт.

За матеріалом: МОН України

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.