АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Щодо зарахування результату апробаційного ЗНО з іноземних мов як оцінку з ДПА

zno_dpi16 квітня 2016 року в Київській, Львівській, Одеській областях, а також у місті Києві відбулося апробаційне зовнішнє незалежне оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Наказом Міністерства освіти і науки України «Про апробацію нового формату завдань для сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов» № 1320 від 18 грудня 2015 р., передбачено, що за бажанням учасників результати апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання можуть бути зараховані як оцінка за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти з відповідної іноземної мови.

У персональному кабінеті учасники апробаційного тестування можуть ознайомитися з результатами, а також надати згоду щодо зарахування отриманих балів як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Вибір щодо зарахування результату як оцінки за державну підсумкову атестацію вважається зробленим у разі, якщо на сторінці учасника апробаційного тестування з’явиться повідомлення “Ви дали згоду на зарахування результату апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання як оцінку за державну підсумкову атестацію».

Звертаємо увагу, що скористатися функцією надання згоди на зарахування результатів апробаційного тестування з іноземних мов можна лише один раз і до 29 квітня 2016 року.

Інформація про результати апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які нададуть згоду на зарахування, буде передана навчальним закладам.

Під час проходження апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов кожен учасник отримав довідку про участь у ньому. На підставі цієї довідки результат тестування буде зарахований як оцінка за державну підсумкову атестацію. Для цього потрібно звернутися до адміністрації навчального закладу, у якому навчається учасник. Порядок зарахування результату апробаційного тестування з іноземної мови навчальними закладами визначений у листі Міністерства освіти і науки України від 13.04.2016 року № 1/11-5015 «Щодо зарахування результатів апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання як оцінок за державну підсумкову атестацію».

Учасникам, які бажають зарахувати результати апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов як оцінку за державну підсумкову атестацію, радимо дотримуватися інструкції з користування опцією «Апробаційне тестування».

Вам також має сподобатись...

Пакеты услуг технической поддержки
Услуги
Базовый
Стандартный
Расширенный
Разработка новой отчетности
нет
нет
да
Консультации по телефону/Рабочая группа
нет
нет
да
Консультации по email
нет
да
да
Обновление до новой версии
да
да
да
Форум
да
да
да
% от действующей стоимости системы в год
10%
15%
25%
Бесплатная техническая поддержка пользователей АСУ «ВУЗ» осуществляется в течение 12 месяцев после подписания договора о покупке программы. Уважаемые пользователи! В связи с ростом курса валют, стоимость технической поддержки будет рассчитываться от действующих цен на АСУ ВУЗ на день заключения договора.
Пакети послуг технічної підтримки
Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
так
так
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%
Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв'язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВУЗ: Приемная комиссия

Заполните форму и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

АСУ ВУЗ: Деканат

Заполните форму и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

АСУ ВУЗ: Полная версия

Заполните форму и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом