АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Щодо розробки освітньої політики для МОН

Національна академія педагогічних наук є провідним партнером Міністерства освіти і науки у питаннях розробки освітніх політик.

Про це сказав в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет під час онлайн-засідання Президії Національної академії педагогічних наук.

«Абсолютно впевнений, що Національна академія педагогічних наук є провідним партнером МОН у питаннях розробки освітніх політик у різних напрямах розвитку освіти. Вдячний за підтримку ініціатив Міністерства, адже наші рішення мають ґрунтуватися на позиції науковців», – наголосив Шкарлет.

За словами в.о. міністра освіти, пріоритетними позиціями спільної діяльності МОН та Національної академії педнаук є доступна та якісна дошкільна освіта, реалізація реформи Нової української школи, сучасна професійна, професійно-технічна й фахова передвища освіта.

Окрім того, пріоритетами у співпраці інституцій є якісна вища освіта та розвиток освіти дорослих, розвиток науки та інновацій, цифровізація освіти, психологічний супровід освіти та загальні проблеми розвитку освітнього простору.

Також у МОН повідомляють, що президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень висловив вдячність Сергію Шкарлету за налагодження плідної співпраці протягом короткого часу.

«Ви можете завжди розраховувати на тісну співпрацю та щиру підтримку з боку інститутів Національної академії педагогічних наук, членів академії. Щиро Вам вдячні! Наше завдання – допомагати міністерству та підтримувати роботу з науково-методичної позиції», – підкреслив Кремень.

Вам також має сподобатись...