АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Щодо прийому документів для зарахування дітей до 1-х класів шкіл столиці

Віднині у школах усієї України при вступі до 1-х класів не будуть проводитись конкурси для майбутніх першокласників. Ваші родини можуть скористатися правом вибору школи без жодних обмежень. Держава гарантує кожному майбутньому  першокласнику право на першочергове зарахування до школи за місцем проживання.

Разом з тим, Ви можете скористатися і правом особистого вибору, обравши будь-яку іншу школу для зарахування на вільні місця.

Для цього ви повинні надати у школу заяву від одного з батьків, або осіб, які їх замінюють,  копію свідоцтва про народження  та медичну довідку дитини.

Звертаємо Вашу увагу, що Вам більше не потрібно додатково отримувати довідку про реєстрацію, так як дані про Вашу дитину вже є в територіально гарантованій школі, надані з реєстру громади міста Києва.

Родини першокласників, які мають статус тимчасово переміщених осіб, до пакету вищеперерахованих документів додають витяг з довідки про реєстрацію ТПО для підтвердження їх місця проживання.

Усі інші батьки, що хочуть скористатись правом вибору школи не за територією обслуговування, з 1-го по 15 червня 2018 року надають зазначені документи у обраний заклад, і при наявності вільних місць дитина буде зарахована!

Вам також має сподобатись...