Щодо пілотних шкіл НУШ, – Лілія Гриневич

100 шкіл, що пілотують новий державний стандарт початкової освіти, їхні вчителі, заступники директорів та директори – це агенти змін, які є опорою для реформи, через досвід яких ширяться фахові знання про наступні зміни. Це підкреслила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час спілкування з учителями пілотних класів «Навчально-виховного об’єднання №25» м. Кропивницького в межах робочої поїздки в Кіровоградську область.

«Ми вже маємо перші результати навчання дітей у пілотних школах. І що найважливіше – ми досягли того, що діти хочуть ходити до школи. Зараз це одна з найгостріших проблем – втрата мотивації до навчання серед дітей молодшого віку. Однак потрібно розуміти, що без фінансових вкладень реалізація реформи неможлива. 100 пілотних  шкіл НУШ – це опора для реформи загальної середньої освіти, як і 1млрд 800 млн грн, які держава вкладе в її старт», – повідомила Лілія Гриневич.

Зокрема, передбачено 998,7 млн на забезпечення учнів початкових класів навчальними засобами та мобільними меблями, 163,818 млн – на придбання техніки для початкової школи, 386,5 млн – на підвищення кваліфікації вчителів, 48,349 млн – на навчально-методичну літературу для початкових класів та 272,382 млн грн – на підручники для 1-го класу. Разом це становить 1 млрд 869 млн 812 тис гривень.

У «Навчально-виховному об’єднанні №25» два пілотні класи – по 30 та 32 учні відповідно. Для створення необхідного освітнього середовища в цих класах управління освіти міськради Кропивницького з серпня 2017 р. до лютого 2018 р. придбало меблі (шафи, столи, стільці), обладнання та наочно-дидактичні матеріали (моделі геометричних тіл та фігур, танграми, демонстраційні терези, математичні планшети, моделі механічних годинників тощо) на суму 73 тис 743 грн.

Учитель пілотного класу Людмила Журавльова зазначила, що новий стандарт вимагає значно більших зусиль від вчителя. «Треба постійно та динамічно працювати з дітьми, це складно. Але так ти сам постійно вчишся, і це справді цікаво», – розповіла педагог.

Під час перебування Лілії Гриневич у закладі їй також розповіли, що школа 3 роки бере активну участь у проекті «English Cambridge Schools» – курс для учнів 1-11 класів, побудований на інноваційних методичних ідеях. Він дає можливість застосувати інтегрований підхід до процесу навчання англійської мови та використовувати навчальні й екзаменаційні матеріали, визнані в усьому світі.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.