АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Щодо перевірки шкіл, ліцеїв і університетів у столиці

На предмет дотримання карантинних правил проінспектують і гуртожитки навчальних закладів.

Київ готується до початку навчального року. В столиці стартують перевірки всіх гуртожитків, університетів, ліцеїв і шкіл. До цих мір вдаються, щоб не допустити поширення коронавирусної інфекції, заявив глава Держпродпотребслужби Києва Олег Рубан, передає «РБК-Україна».

“Сьогодні готуємося до цих процесів. Будуть проводитися моніторинг всіх гуртожитків, всіх вузів, усіх ліцеїв і шкіл з метою недопущення поширення інфекції серед організованих колективів”, – повідомив Рубан.

За його словами, в Госпотребслужбе побоюються, що після відновлення навчання в гуртожитках і дитячих установах можуть статися спалаху коронавируса.

Нагадаємо, що після виявлення спалаху COVID-19, в кінці липня закрили на карантин гуртожиток Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного університету «Київський політехнічний інститут імені Сікорського». Там коронавірус підтвердили у 133 курсантів.

З них десятьох госпіталізували до лікарень. Крім того, в лікарню потрапив і один викладач КПІ. Інші курсанти лікуються в гуртожитку під контролем лікарів.

Вам також має сподобатись...