АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Щодо перевірки шкіл, ліцеїв і університетів у столиці

На предмет дотримання карантинних правил проінспектують і гуртожитки навчальних закладів.

Київ готується до початку навчального року. В столиці стартують перевірки всіх гуртожитків, університетів, ліцеїв і шкіл. До цих мір вдаються, щоб не допустити поширення коронавирусної інфекції, заявив глава Держпродпотребслужби Києва Олег Рубан, передає «РБК-Україна».

“Сьогодні готуємося до цих процесів. Будуть проводитися моніторинг всіх гуртожитків, всіх вузів, усіх ліцеїв і шкіл з метою недопущення поширення інфекції серед організованих колективів”, – повідомив Рубан.

За його словами, в Госпотребслужбе побоюються, що після відновлення навчання в гуртожитках і дитячих установах можуть статися спалаху коронавируса.

Нагадаємо, що після виявлення спалаху COVID-19, в кінці липня закрили на карантин гуртожиток Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного університету «Київський політехнічний інститут імені Сікорського». Там коронавірус підтвердили у 133 курсантів.

З них десятьох госпіталізували до лікарень. Крім того, в лікарню потрапив і один викладач КПІ. Інші курсанти лікуються в гуртожитку під контролем лікарів.

Вам також має сподобатись...

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.