АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Щодо іспитів студентів, – МОЗ

Попри заборону пробного тестування, Міністерство охорони здоров’я не стало скасовувати проведення атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК», що складають студенти, які навчаються за спеціальностями галузі знань «Охорона здоров’я».

Про це свідчать зміни, що внесені до постанови КМУ № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Згідно з графіком проведення іспитів, тестування студентів відбуватиметься, зокрема 16 та 17 червня. Саме у цей період МОЗ заборонило проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Варто зазначити, що МОЗ дозволяє проводити проведення атестації здобувачів освіти за спеціальностями галузі знань «Охорона здоров’я» у формі тестових екзаменів ліцензійних інтергованих іспитів «Крок» за присутності в аудиторіях до 50 осіб. Відповідні норми визначені Тимчасовими рекомендаціями, що затверджені головним санітарним лікарем Віктором Ляшко.

Разом з тим, кількість учасників пробного ЗНО в одній аудиторії не має перевищувати 15 осіб.

Як відомо, проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання було скасовано згідно з рішенням МОЗ. Скасування пробного ЗНО коштуватиме бюджету 53 млн грн.

Вам також має сподобатись...