АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Розширення МОН міжнародної співпраці в рамках програми «Горизонт 2020»

horizon_2020Міністерство освіти і науки України активно розширює міжнародну співпрацю в рамках програми «Горизонт 2020» та за рахунок міжнародних угод про науково-технічну співпрацю. Про це повідомила очільниця міністерства Лілія Гриневич на прес-конференції «Звіт про роботу МОН за 100 днів», що відбулася в Кабінеті Міністрів 22 липня.

«Кількість українських проектів програми «Горизонт 2020» за участю українських вищих навчальних закладів і науково-дослідних організацій зросла до 44, а бюджет українських учасників збільшився до 7 мільйонів 601 тисячі євро», – повідомила Лілія Гриневич.

Міністр повідомила, що на сьогодні профінансовано 50 білатеральних проектів спільно з міжнародними партнерами, зокрема Фондом цивільних досліджень та розвитку США (CRDF), урядами Словаччини, Французької Республіки, Республіки Австрія та Індії на загальну суму 1 млн 347 тис. грн.

«Наша наука потерпає від недофінансування, тому ми дуже зацікавлені в розширенні міжнародної наукової співпраці та активно здійснюємо пошук донорів під актуальні та значущі проекти», – додала Ліля Гриневич.

Міністр також нагадала, що триває реформування української науково-інноваційної системи, зокрема проведено перший етап міжнародного аудиту національної дослідницької системи, що здійснюється за підтримки Європейської Комісії. Результати аудиту очікуються восени 2016 року.

Вам також має сподобатись...