АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Роботодавці із окупованого Криму не беруть на роботу випускників місцевих вишів

ochenki_vstupКерівництво Севастопольського морського порту відмовилося приймати на роботу випускників факультету Морських технологій і судноплавства Севастопольського держуніверситету із недійними дипломами.

Як повідомили в Севастопольському морпорту,  єдиними визнаними дипломами є документи, видані у філії Новоросійської академії, тому що  «там стандарти навчання відповідні».

Отримати робочі документи, так само як і вирішити питання працевлаштування за фахом випускники університету вже не розраховують. «Обіцянки, дані перед Новим роком про те, що дипломи севастопольського вишу будуть визнаватися у порту воліли забути».

У Севастопольському університеті теж ніяк не реагують на проблему. Студенти СевДУ вже розглядають можливість переведення з останнього курсу на навчання до профільного вузу Києва або Новоросійська. «Дуже неприємно провчитися кілька років, а напередодні випуску раптом дізнатися, що все даремно. Виходить, що нове керівництво вузу просто «кинуло» нас. Адже саме вони повинні були вирішувати проблему. Проте їх робота закінчилася на стадії «отримати гроші за навчання», – наголошують студенти.

Вам також має сподобатись...