Робочий візит Міністра освіти і науки у США

MON_USAУ Вашингтоні (США) відбувся ІІ-й щорічний саміт Українсько-американської робочої групи: Щорічний табель України (US-UA Working Group Yearly Summit II: Providing Ukraine with an Annual Report Сard), в якому взяв участь Міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

Учасниками саміту були представники урядових кіл та громадських організацій Канади, США, України та країн ЄС. Виступаючи на саміті Міністр Сергій Квіт зазначив основні напрямки політики Уряду України, описав соціально-політичну ситуацію на Сході країни, а також відзначив перспективи реформування освітньої галузі України відповідно до європейських і світових стандартів.

Перебуваючи у США Міністр Сергій Квіт провів зустрічі з представниками Американської ради зовнішньої політики, Американської ради з міжнародної освіти, Міжнародного республіканського інституту, програми «Відкритий світ», Фонду «Джеймстаун», Фундації «Україна – США», Національного фонду демократії та дав інтерв’ю українській службі ТРК «Голос Америки». 

Разом з важливими питаннями освіти були обговоренні перспективи та можливості співпраці в освітній галузі. Також, Міністр та урядовці США говорили про надання допомоги Україні при вивченні англійської мови, без знання якої інтеграція у світовий науковий та освітній простір неможлива.

Перспективи подальшого розвитку українсько-американської співпраці у сферах вищої та середньої освіти, а також інтенсифікації наукових досліджень були обговорені під час зустрічі Міністра освіти і науки Сергія Квіта з Послом України в США Олександром Моциком.

Інтерв’ю Міністра Сергія Квіта українській службі ТРК «Голос Америки»

За матеріалом: МОН України

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.