АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Робочий візит Міністра освіти і науки у США

MON_USAУ Вашингтоні (США) відбувся ІІ-й щорічний саміт Українсько-американської робочої групи: Щорічний табель України (US-UA Working Group Yearly Summit II: Providing Ukraine with an Annual Report Сard), в якому взяв участь Міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

Учасниками саміту були представники урядових кіл та громадських організацій Канади, США, України та країн ЄС. Виступаючи на саміті Міністр Сергій Квіт зазначив основні напрямки політики Уряду України, описав соціально-політичну ситуацію на Сході країни, а також відзначив перспективи реформування освітньої галузі України відповідно до європейських і світових стандартів.

Перебуваючи у США Міністр Сергій Квіт провів зустрічі з представниками Американської ради зовнішньої політики, Американської ради з міжнародної освіти, Міжнародного республіканського інституту, програми «Відкритий світ», Фонду «Джеймстаун», Фундації «Україна – США», Національного фонду демократії та дав інтерв’ю українській службі ТРК «Голос Америки». 

Разом з важливими питаннями освіти були обговоренні перспективи та можливості співпраці в освітній галузі. Також, Міністр та урядовці США говорили про надання допомоги Україні при вивченні англійської мови, без знання якої інтеграція у світовий науковий та освітній простір неможлива.

Перспективи подальшого розвитку українсько-американської співпраці у сферах вищої та середньої освіти, а також інтенсифікації наукових досліджень були обговорені під час зустрічі Міністра освіти і науки Сергія Квіта з Послом України в США Олександром Моциком.

Інтерв’ю Міністра Сергія Квіта українській службі ТРК «Голос Америки»

За матеріалом: МОН України

Вам також має сподобатись...