Рік англійської мови в Україні

president_gov_uaНапередодні вийшов указ президента №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», метою якого є сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови.

Також, це має сприяти інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Перш за все Кабінету Міністрів України доручено розробити і затвердити комплекс заходів на 2016 та наступні роки, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови, організувати на базі вищих навчальних закладів курсів із вивчення англійської мови та посприяти розширенню в установленому порядку викладання здобувачам вищої освіти навчальних дисциплін англійською мовою.

У школах теж мають провести деякі важливі зміни, а саме запровадити вивчення англійської мови як другої іноземної, розширити мережі гуртків з вивчення англійської мови у позашкільних навчальних закладах.

Також, Кабінету Міністрів України наказано організувати проведення фахових конкурсів, олімпіад та інших змагань з англійської мови, розвинути взаємний обмін учнями, студентами між навчальними закладами України та держав, у яких англійська мова є основною мовою спілкування та активізувати участь загальноосвітніх навчальних закладів України в навчальній програмі Європейського Союзу «Е-Twinning Plus».

Планується започаткування проекту підвищення фахової кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників з англійської мови з залученням іноземних експертів (носіїв мови) для подальшої сертифікації. Відповідно до рівня володіння відповідною мовою буде відбуватися диференціація оплати праці.

Для дітей та підлітків планується розширення мережі літніх мовних таборів та поширення практики демонстрування фільмів англійською мовою із субтитруванням державною мовою.

Отже, для проведення цих змін необхідним є удосконалення законодавства України у сфері освіти і науки щодо визначення переліку посад педагогічних, наукових та науково-педагогічних працівників у вищих навчальних закладах і наукових установах, кваліфікаційною вимогою для зайняття яких є володіння англійською мовою, а також запровадження вимоги щодо англомовної компетентності для присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.