АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Річниця жахливої катастрофи на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, в Міжнародний день пам’яті Чорнобиля, хочемо принести всім героям ліквідації наслідків безмежну вдячність та шану. Всі ліквідатори виявили великий героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду та захистити інших людей.  Схиляємо голову перед Вашою відданістю, сміливістю та патріотизмом. Мужність та жертовність, з якою Ви рятували світ, надихає майбутнє покоління та є прикладом того, як потрібно поважати та захищати свій народ.

Люди, які поклали своє життя під час ліквідації, рятували від катастрофи не тільки Україну, а й всю Європу не будуть забуті і назавжди залишаться у серцях всіх без винятку людей.

Від щирого серця бажаємо всім ліквідаторам, Вашим рідним та близьким, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щастя, миру й злагоди. Безмежна подяка завжди буде поряд за Ваш героїчний вчинок!

Вам також має сподобатись...