АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Продовжено термін реєстрації на ЗНО випускників окупованих територій

zako_proekt_monУ зв’язку з ситуацією, що склалася на окупованій території а також з метою забезпечення конституційного права на освіту всіх випускників шкіл з зазначених регіонів МОН затвердило Наказ № 132 від 12.02.15.

Відповідно до наказу МОН України випускники з тимчасово неконтрольованих територій  можуть реєструватися для проходження ЗНО до 20 квітня. Проходження тестування з української мови і літератури для них буде проходити 9 червня, а з інших предметів відповідно до розкладу основної сесії (з 3 по 26 червня).

Якщо з поважних причин випускник не зміг з’явитися 9 червня на тестування з української мови та літератури, він матиме можливість пройти оцінювання з цього предмета додатково 27 червня 2015 року.

Зареєструвавшись на ЗНО до 20 лютого  випускники з населених пунктів Донецької та Луганської областей, що тимчасово неконтрольовані державною владою, а також з АР Крим і м. Севастополь, здаватимуть тестування з усіх предметів за розкладом основної сесії, у тому числі 24 квітня – з української мови і літератури.

З графіком підготовки та проходження зовнішнього незалежного оцінювання можна ознайомитися у даному календарному плані.

Вам також має сподобатись...