АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Про збільшення заробітної плати вчителів, – Гройсман

zarplata_uchiteliaПідвищуючи мінімальні пенсію та заробітну плату, уряд робить перші кроки у підвищенні соціальних стандартів громадян. Зокрема, у 2017 році заплановане збільшення заробітної плати вчителів на 30%. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду у середу.

«Я хочу, щоб в кожному селі, селищі і місті української держави зараз почули: це тільки початок. Все найгірше вже минуло. Ми вистоїмо у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, і ми виграємо війну за розвиток національної економіки. Тому що ворог нам не тільки оголосив війну збройними силами, а й економічну теж. Ми будемо бачити, як ситуація відновлюється і як Україна розвивається», – підкреслив Гройсман.

При цьому він не виключає, що показник зростання соціальних стандартів у 2017 році буде переглянутий за результатами виконання бюджету.

«Нам важливо реінвестувати кошти в якість життя українських громадян», – зазначив Голова Уряду.

«Сукупно зростання відбувається. Звісно, ми хочемо його пришвидшувати, але це пов’язано з розвитком національної економіки. Ми робимо перші кроки у тому, щоб підвищувати соціальні стандарти громадян України», – наголосив прем’єр-міністр.

Як відомо, в уряді зазначають, що після прийняття Державного бюджету заробітна плата вчителя вищої категорії має складати від 5266 грн до 6841 грн, учитель без категорії отримуватиме від 3960 до 4853 грн.

Вам також має сподобатись...