АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Про програму з підтримки молодих учених

vstrecha_19У ході засідання Урядового комітету з гуманітарного розвитку було розглянуто низку питань, серед яких були теми розвитку молодих учених, а також призначення грантів Президента України для здійснення наукових досліджень на 2014 рік.

Як зазначив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич, Україна потребує активного залучення науковців до розгляду і дослідження проблем реформування державного управління, формування збалансованої етнонаціональної політики, а також інтеграції східних регіонів в українське суспільство.

Також, Віце-прем’єр-міністр України зазначив, що в процесі відбору кандидатів для надання державних грантів важливо керуватися актуальними потребами гуманітарної сфери і дотримуватися відповідної процедури.

Після закінчення зустрічі Віце-прем’єр-міністр доручив Міносвіти в наступному році подбати, щоб українські вчені мали змогу отримати гранти для здійснення наукових досліджень не пізніше початку 2015 року.

Були питання, рішення щодо яких були відкладені задля їх більш детального розгляду, а саме призначення дворічних та довічних державних стипендій видатним діячам науки.

За матеріалом: Урядовий портал

Вам також має сподобатись...

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.