Принцип формування конкурсного балу вступника у 2015 році

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» у 2015 році вступ до ВНЗ відбуватиметься за новою процедурою.

За інформацією уповноваженого органу освіти конкурсний бал абітурієнта, як і раніше, буде формуватися відповідно до результатів зовнішнього незалежного оцінювання, результатів творчих чи фізичних випробувань (якщо це визначено у правилах вступу) та балу атестату.

«Нікуди не зникли і додаткові бали за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді чи у конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук. Також вступникам нараховуватимуться бали за довузівську підготовку» — зазначили вони.

Які ж зміни відбулися у структурі формування вступного балу?

По-перше, до всіх результатів конкурсного відбору (ЗНО, творчі та фізичні випробування, бал шкільного атестату) застосовуватиметься ваговий коефіцієнт. Це реалізовано для того, щоб була можливість навчальним закладам визначати, який з компонентів є пріоритетнішим відповідно до його профілю, та обраної абітурієнтом спеціальності.

По-друге, сертифікати з ЗНО тепер діють лише один рік. Кожна навчальна програма корегується відповідно до Закону України «Про вищу освіту», відповідно до цього сертифікати минулих років стають застарілими, і можуть не відповідати вже зміненій, новій програмі.

По-трете, результати усіх творчих та фізичних випробувань будуть розраховуватись як середнє арифметичне за всі етапи, яких не може бути більше трьох. Таким чином, сума балів за творчі конкурси не буде перевищувати 200.

Останнім з новацій є те, що бал шкільного атестату теж буде враховуватися, а його результат знову переведеться у двохсотбальну шкалу. Слід зазначити, що його ваговий коефіцієнт є значно меншим, аніж решти компонентів конкурсного балу.


Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.