АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Посилення заходів безпеки у київському університеті імені Бориса Грінченка

video_audioУ зв’язку з поширенням інформації про інцидент із саморобним вибуховим пристроєм, що стався 9 березня 2016 р. в приміщенні Інституту мистецтв та Педагогічного інституту університету, Київський університет імені Бориса Грінченка роз’яснює, що питання безпеки студентів і співробітників є одним із пріоритетів.

Нині подію розслідують правоохоронні органи. Нагадуємо, що 9 березня на міжповерхових сходах у приміщенні університету по вул. Давидова, 18, досі не встановлена особа підпалила примітивний малопотужний саморобний вибуховий пристрій. Люди та будівля при цьому жодних ушкоджень не зазнали.

Що стосується журналістів телеканалу ICTV. На жаль, члени знімальної групи не надали представнику університету журналістських посвідчень, що унеможливлювало їх допуск до приміщення, в якому тривали оперативно-розшукові дії.  Вважаємо, що  сюжет програми «Надзвичайні новини» є тенденційним і таким, що нагнітає у суспільстві, ураженому війною, панічні настрої. Свідченням цього є потрактування ведучим програми примітивного пристрою, виготовленого з сірникового компоненту, як «бомби», що спровокувало значний резонанс.

Київський університет імені Бориса Грінченка, розраховуючи на оперативне розслідування правоохоронними органами інциденту, вживає додаткових заходів щодо посилення безпекового режиму, зокрема ідентифікації осіб, які мають намір відвідувати приміщення університету.

Вам також має сподобатись...