Показник цитування робіт викладачів у міжнародних наукометричних базах впливатиме на акредитацію ВНЗ

citirovanieНаприкінці 2013 року на засіданні робочої групи у Міністерстві науки та освіти відбулося обговорення пропозицій щодо включення показника цитування вчених у виданнях, які входять до міжнародних наукометричних баз, до державних вимог з акредитації вищих навчальних закладів України.

До складу робочої групи увійшли фахівці Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, науковці Національної академії педагогічних наук України,  Київського національного університету імені Тараса Шевченка,  Одеського національного політехнічного університету, Київського національного університету будівництва і архітектури, Сумського  державного університету, Національного університету «Львівська політехніка» та Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

На засіданні членами робочої групи представлено презентації, де запропоновані конкретні формули, яким чином розраховувати і що враховувати при підрахунку показника. Перед робочою групою постало завдання підрахувати всі бази так, щоб вони включали повністю всі галузі, за якими здійснюється підготовка магістрів в Україні.

Фахівцями робочої групи сформовано орієнтовний перелік наукометричних баз даних, які будуть використовуватись для розрахунку  показників, які впливають на цитованість тих чи інших авторів. Прийнято рішення про те, що показник буде інтегральний, що включатиме відповідні визначені наукометричні бази даних, а не складатися з конкретних окремих індексів цитування або індексу Гірша по кожній базі окремо.  Визначатимуться якісні показники для кожної галузі, та щорічно вони переглядатимуться експертами.

Наступне засідання заплановано на початок лютого 2014 року.

За матеріалами: Міносвіти

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.