Підтримка вітчизняного книговидання

citirovanieЗараз у комітеті активно обговорюють тему відновлення українського паперового виробництва та розробляють пропозиції, що мають заохотити місцеві громади надавати приміщення для продажу книжок із пільговою вартістю оренди.

У 2015 році, як повідомили в Держкомтелерадіо, вживатимуть заходів зі створення сприятливих умов для розвитку вітчизняного книговидання, популяризації вітчизняної видавничої продукції та читання. Відповідне рішення було ухвалене колегією Держкомтелерадіо.

«Минулого року зусилля Держкомтелерадіо були спрямовані на те, щоб і надалі зберегти видавцям і розповсюджувачам друкованої продукції ті нечисленні пільги, що зафіксовані в чинному законодавстві. В результаті було внесено зміни до податкового кодексу України, завдяки яким держава залишила пільги зі сплати ПДВ видавцям друкованих періодичних видань і книжкової продукції», – зазначив Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Однак збереження пільг не вирішує всіх проблем. На думку глави відомства, треба збільшувати кількість продажів, створювати нові мережі для поширення книжкової продукції. Держкомтелерадіо розробляє пропозиції, які спонукали б місцеві громади надавати приміщення для продажу книжок із пільговою вартістю оренди.

Крім того, з’явилася серйозна проблема з папером. Вітчизняні комбінати його вже фактично не випускають. «Папір сьогодні став стратегічним ресурсом. Більша його частина надходить із Росії, менше – з Польщі, Фінляндії і Китаю. Тож треба робити дієві кроки з диверсифікації надходження паперу до України. Також уже зараз треба думати про відновлення українського паперового виробництва», – вважає Олег Наливайко.

За матеріалом: bukvoid.com.ua

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.