Підписана угода з ЄС відповідно до програми «Горизонт 2020»

horizon_2020Сьогодні було підписано угоду між Урядами України та Європейського Союзу відповідно до реалізації рамкового проекту ЄС з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».
Розвиток економіки, побудованої на зв’язку між науковими дослідженнями та інноваціями, а також «перенесення наукових ідей з лабораторій до ринку» – ось головна мета проекту.

Це дуже важливий проект не тільки для самої України, а й для ЕС, адже фонд, який був виділений на його реалізацію склав близько 80 млрд.євро.

Головними напрямками у реалізації проекту є: підвищення конкурентоспроможності виробництва, розвиток ІКТ, нано- та біо- технологій, нового матеріалознавства, космічної галузі, а також пошук відповідей на найбільш гострі соціальні виклики в сфері охорони здоров’я, демографії, екології, сільського господарства та енергетики.

Зазначимо, що участь у проекті є не безкоштовною та передбачає внесок, котрий розраховується відповідно до ВВП країни. У зв’язку з ситуацією, що склалася в Україні, європейська сторона вирішила надати знижку у 95% від суми внеску, а також можливість повернення 50% від решти суми за рахунок інструментів міжнародної технічної допомоги.

Як зазначив Сергій Квіт, участь України в «Горизонті 2020» дозволить значно підвищити рівень залучення українських науковців, університетів, науково-дослідних організацій до спільних європейських наукових досліджень, а також створить основу для структурних реформ у науково-інноваційній сфері України.

Наприклад, замість того, щоб шукати можливості роботи закордоном, молоді українські вчені та дослідники зможуть отримати потужні наукові ресурсу в Україні.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.