АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

«Освітній план Маршалла» для України від Вакарчука

plan_marshallaУ Вашингтоні відбулася презентація «Освітнього плану Маршалла» від лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука.

Головною ідеєю презентованого «Освітнього плану Маршалла» – це виховання покоління українців із західним способом мислення.

«Українська освіта дає гарну теоретичну базу, але як найефективніше втілити отримані знання, не пояснює», – зазначив він.

Також, він підкреслив існуючи освітні досягнення України, які були здобуті за роки незалежності, та зазначив, що в країні вже є гарні спеціалісти, гарні лікарі, науковці, ракетобудівники, але всі ці люди з іншим способом мислення, з 70-річним спадком радянського панування.

«В Україні, викладач завжди правий, вас не заохочують сумніватися в його твердженнях. Іншими словами, вас вчать, що той, хто вищий, той і правий. І врешті виростають невпевнені люди», – зазначив Святослав Вакарчук.

За його словами, у школі необхідно навчати не фактам, а допомагати у визначенні власного покликання, своєї конкурентної переваги. Вакарчук переконаний, що освіта – це стратегія порятунку України.

Вам також має сподобатись...