У Лондоні оприлюднені підсумки другого рейтингу Times Higher Education держав БРІКС та країн, що розвиваються.
До рейтингу потрапили ВНЗ з 18 держав. Провідні позиції у рейтингу займає Китай, який посідає другий рік поспіль дві верхні позиції рейтингу. Кількість китайських вищих навчальних закладів у топ-100 зросло до 27, з 23 минулого року. Також, великою кількістю вишів представлена Індія — її 11 університетів увійшли до першої сотні. Росія представлена сімома вишами, МДУ зайняв п’яте місце. П’ять вищих навчальних закладів ПАР увійшли до топ-100, причому Університет Кейптауна посів четверту сходинку у підсумковій таблиці.
Вперше до рейтингу потрапили університети із Чилі, Китаю, Індії, Малайзії, Пакистану та Туреччини. До першої десятки також потрапив бразильський університет Сан-Паулу. Усього у топ-100 представлені чотири бразильських виші. До числа 50 кращих вищих навчальних закладів увійшли навчальні заклади Чилі, Колумбії, Чеської Республіки, Мексики, Марокко, Польщі та Тайланду. У сотні кращих також виші Угорщини, Пакистану, Малайзії та Об’єднаних Арабських Еміратів.
Дослідження, що лягло в основу рейтингу, повідомляє Times Higher Education, проводилось у 22 країнах, що відносяться за класифікацією індексу FTSE до країн, що розвиваються: Бразилія, Росія, Індія, Китай, ПАР, Чилі, Колумбія, Чеська Республіка, Єгипет, Угорщина, Індонезія, Малайзія, Мексика, Марокко, Пакистан, Перу, Філіппіни, Польща, Тайвань, Таїланд, Туреччина та Об’єднані Арабські Емірати.
За матеріалами: Times Higher Education