Оновлення формату співпраці МОН та Ради Туреччини з питань вищої освіти

MON_TurkeyВ Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч міністра Лілії Гриневич із делегацією Ради з питань вищої освіти Турецької Республіки на чолі з головою Ради Єкта Сарачем, а також Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Йонетом Джаном Тезелем.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості щодо оновлення формату співробітництва у галузі вищої освіти між Україною і Туреччиною. Лілія Гриневич зазначила, що уряд Туреччини надавав щороку від 45 до 50 стипендій на навчання в турецьких університетах для кримських татар і турків-месхетинців. Міністр висловила пропозицію щодо відповідного надання місць для навчання турецьких громадян в Україні. Також було розглянуто питання щодо впровадження подвійних дипломів між турецькими та українськими ВНЗ. Пріоритетним напрямом у співпраці країн було визначено і партнерство в наукових дослідженнях між українськими і турецькими університетами.

Лілія Гриневич повідомила, що українські навчальні заклади мають потребу у викладачах-носіях турецької мови, оскільки її вивчають у низці вітчизняних шкіл і університетів.  Голова Ради Єкта Сарач висловив готовність турецької сторони надати Україні підтримку в цьому питанні. Він також зазначив, що планується запровадження вивчення української мови у Стамбульському університеті.

Єкта Сарач зазначив, що Україна і Туреччина співпрацюють у багатьох напрямах, але саме співпраця в галузі освіти забезпечує міцний зв’язок між країнами. Єкта Сарач наголосив на необхідності розвитку та поглиблення співпраці в освітній галузі між двома країнами. У межах візиту делегації було заплановане ознайомлення з передовими вищими навчальними закладами України, зокрема представники Ради відвідали Національний авіаційний університет і Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.