АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система управління ВНЗ усіх рівнів акредитації

Оновлення формату співпраці МОН та Ради Туреччини з питань вищої освіти

MON_TurkeyВ Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч міністра Лілії Гриневич із делегацією Ради з питань вищої освіти Турецької Республіки на чолі з головою Ради Єкта Сарачем, а також Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Йонетом Джаном Тезелем.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості щодо оновлення формату співробітництва у галузі вищої освіти між Україною і Туреччиною. Лілія Гриневич зазначила, що уряд Туреччини надавав щороку від 45 до 50 стипендій на навчання в турецьких університетах для кримських татар і турків-месхетинців. Міністр висловила пропозицію щодо відповідного надання місць для навчання турецьких громадян в Україні. Також було розглянуто питання щодо впровадження подвійних дипломів між турецькими та українськими ВНЗ. Пріоритетним напрямом у співпраці країн було визначено і партнерство в наукових дослідженнях між українськими і турецькими університетами.

Лілія Гриневич повідомила, що українські навчальні заклади мають потребу у викладачах-носіях турецької мови, оскільки її вивчають у низці вітчизняних шкіл і університетів.  Голова Ради Єкта Сарач висловив готовність турецької сторони надати Україні підтримку в цьому питанні. Він також зазначив, що планується запровадження вивчення української мови у Стамбульському університеті.

Єкта Сарач зазначив, що Україна і Туреччина співпрацюють у багатьох напрямах, але саме співпраця в галузі освіти забезпечує міцний зв’язок між країнами. Єкта Сарач наголосив на необхідності розвитку та поглиблення співпраці в освітній галузі між двома країнами. У межах візиту делегації було заплановане ознайомлення з передовими вищими навчальними закладами України, зокрема представники Ради відвідали Національний авіаційний університет і Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Вам також має сподобатись...

Онлайн додаток Веб Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Залишити запит

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.