АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Обговорення МОН питань щодо впровадження мультилінгвістичної освіти

mon_obgovorennia8 липня 2014 року в Міністерстві освіти і науки відбулася зустріч з питань впровадження мультилігвістичної освіти в Україні. У обговоренні взяли участь директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко, директор Миротворчого інституту ПАТРІР Андра Тенасє, співробітники Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України та Українського незалежного центру політичних досліджень.

Як зазначив Юрія Кононенка, мультилінгвальна освіта є дуже важливою для розвитку освіти в Україні, через що має впроваджуватись в українських навчальних закладах. Зазначимо, що дана модель мультилінгвальної освіти вже реалізовувалася в Криму (проекти «Кримський діалог» та «Кримська школа»), але на сьогодні, через соціально-політичні обставини були призупинені.

За словами директора Миротворчого інституту ПАТРІР мультилінгвальна освіта – є інновацією у навчанні, яка допоможе школярам отримати академічну освіту на кількох мовах, що є вагомим підґрунтям для майбутніх випускників.

Під час зустрічі сторони домовилися розвивати співпрацю Міністерства та Миротворчого інституту ПАТРІР з питань впровадження мультилінгвістичної освіти в Україні й підтримали ідею найближчим часом організувати семінар для вчителів.

За матеріалом: МОНУ

Вам також має сподобатись...

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.