АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Обговорення реформи системи фінансування вищої освіти

navchania_za_kordonom14 березня о 15:00 у Київській школі економіки за участю Міністерства освіти і науки України відбудеться обговорення реформування системи фінансування вищої освіти в Україні. На заході вперше буде презентовано новий механізм фінансування вищої освіти.

До участі в дискусії щодо сучасної моделі розподілу державних коштів у вищій школі, її перспектив і недоліків, запрошені урядовці, народні депутати, аналітики та ключові стейкхолдери. Серед спікерів заходу: Інна Совсун, перший заступник міністра освіти і науки, Лілія Гриневич, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Тимофій Милованов, професор Піттсбурзького університету, Єгор Стадний, виконавчий директор аналітичного центру CEDOS. Очікується участь Романа Качура, заступника міністра фінансів України, Юлії Клименко, заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України, представників університетів.

Захід відбудеться у форматі панельної дискусії, наприкінці якої заплановане загальне обговорення між учасниками і спікерами.

Дата і час: 14 березня, 15:00-18:00.

Онлайн-трансляцію здійснюватиме Освітній портал “Педагогічна преса”.

Вам також має сподобатись...