Найкращий учитель української мови за кордоном, – МОН

Відбулося робоче засідання членів організаційного комітету Міжнародного конкурсу «Найкращий вчитель української мови за кордоном», яке пройшло 11 грудня в Міністерстві освіти і науки України.

Конкурс, в багатьох країнах світу, розпочався 9 листопада 2014 року.

Головною темою зустрічі було обговорення підготовки до ІІ етапу конкурсу, що триватиме з 5 січня по 1 червня 2015 року. Участь в обговоренні взяли співголова оргкомітету, заступник голови Української Всесвітньої Координаційної Ради Ольга Кобець, інші члени організаційного комітету.

«Міністерство забезпечило нормативно-правову базу для проведення конкурсу, мета якого – підвищувати престиж української мови у світі та визначати кращих вчителів української мови за кордоном», – зазначив Павло Полянський.

Учасники зустрічі визначили першочергові організаційні кроки, необхідні для успішного старту ІІ етапу конкурсу, зокрема: підготувати лист-роз’яснення щодо визначення координаторів у зарубіжних країнах, які покликані допомагати вчителям з підготовкою документів до конкурсу; а також спростити для вчителів умови подачі документів.

Протягом конкурсного відбору вчителі української мови надсилатимуть з-за кордону свої конкурсні роботи в Україну (зокрема, відео проведених ними уроків), за якими журі (голова – Михайло Ратушний – очільник Української Всесвітньої Координаційної Ради) й визначить переможців.

Зазначимо, що є дві номінації для переможців, а саме: вчитель української мови початкової школи та вчитель української мови загальної школи.

Дата нагородження переможців – 24 серпня 2015 р.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.