АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Найкращий учитель української мови за кордоном, – МОН

Відбулося робоче засідання членів організаційного комітету Міжнародного конкурсу «Найкращий вчитель української мови за кордоном», яке пройшло 11 грудня в Міністерстві освіти і науки України.

Конкурс, в багатьох країнах світу, розпочався 9 листопада 2014 року.

Головною темою зустрічі було обговорення підготовки до ІІ етапу конкурсу, що триватиме з 5 січня по 1 червня 2015 року. Участь в обговоренні взяли співголова оргкомітету, заступник голови Української Всесвітньої Координаційної Ради Ольга Кобець, інші члени організаційного комітету.

«Міністерство забезпечило нормативно-правову базу для проведення конкурсу, мета якого – підвищувати престиж української мови у світі та визначати кращих вчителів української мови за кордоном», – зазначив Павло Полянський.

Учасники зустрічі визначили першочергові організаційні кроки, необхідні для успішного старту ІІ етапу конкурсу, зокрема: підготувати лист-роз’яснення щодо визначення координаторів у зарубіжних країнах, які покликані допомагати вчителям з підготовкою документів до конкурсу; а також спростити для вчителів умови подачі документів.

Протягом конкурсного відбору вчителі української мови надсилатимуть з-за кордону свої конкурсні роботи в Україну (зокрема, відео проведених ними уроків), за якими журі (голова – Михайло Ратушний – очільник Української Всесвітньої Координаційної Ради) й визначить переможців.

Зазначимо, що є дві номінації для переможців, а саме: вчитель української мови початкової школи та вчитель української мови загальної школи.

Дата нагородження переможців – 24 серпня 2015 р.

Вам також має сподобатись...