МОНУ ухвалило порядок закінчення навчального року та проведення ДПА

МОНУ ухвалило порядок закінчення навчального року та проведення ДПАВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.12.2013 № 1844 «Про надання грифа Міністерства освіти і науки України збірниками завдань для проведення державної підсумкової атестації» учні 4-х, 9-х та 11-х класів у 2014 році будуть атестуватись за збірниками завдань, перелік яких наведений у даному документі.

Терміни проведення державної атестації мають наступний вигляд:

–       Для учнів 4-х класів: з 13 по 22 травня – українська мова та читання, математика. У навчальних закладах з навчанням російською, та іншими мовами національних меншин можуть підлягати атестації та результати навчальної діяльності з мови навчання (мова і читання).

–       Для учнів 9-х класів: з 2 по 16 червня включаючи п’ять предметів: українська мова, математика, географія, біологія, а також іноземна мова чи інший гуманітарний предмет за вибором навчального закладу.

Примітка: Для навчальних закладів (класів, груп) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладів, ліцеїв, гімназій, колегіумів таким предметом за вибором може стати той, що вивчався поглиблено.

–       Для учнів 11-х класів: з 23 до 29 травня з трьох предметів у письмовій формі за збірниками завдань. Заняття для 11-х класів у цей період не проводяться.

Примітка: 23 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови (переказ обов’язковий). Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ -1) і радіо.

Термін проведення атестації з двох інших предметів (історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) або з профільного предмету (для учнів, які навчалися в класах інших профілів) та по предмету за вибором учнів) зазначаються навчальними закладами за погодженням з відповідними управліннями освіти.

При проведенні атестації за вибором, форму (усну чи письмову) обирають учні. Переліки квитків для проведення атестації в усній формі пропонуються в даному файлі.

Для випускників 9-х класів ДПА з української мови (диктант) буде проводиться 13 червня. Оголошення завдання буде відбуватися в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.

Більш детальні терміни проведення атестації з інших предметів визначають навчальні заклади за відповідним погодженням з управліннями освіти.

Зазначимо, що при складанні розкладу проведення ДПА необхідно передбачити два-три дні для підготовки до проходження атестації з кожного предмета.

Більш детально всі аспекти порядку закінчення навчального року та проведення ДПА зазначено у письмі МОН 14.02.2014 № 1/9-115 (Переглянути on-line).

За матеріалами: МОНУ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.