АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

МОНУ ухвалило порядок закінчення навчального року та проведення ДПА

МОНУ ухвалило порядок закінчення навчального року та проведення ДПАВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.12.2013 № 1844 «Про надання грифа Міністерства освіти і науки України збірниками завдань для проведення державної підсумкової атестації» учні 4-х, 9-х та 11-х класів у 2014 році будуть атестуватись за збірниками завдань, перелік яких наведений у даному документі.

Терміни проведення державної атестації мають наступний вигляд:

–       Для учнів 4-х класів: з 13 по 22 травня – українська мова та читання, математика. У навчальних закладах з навчанням російською, та іншими мовами національних меншин можуть підлягати атестації та результати навчальної діяльності з мови навчання (мова і читання).

–       Для учнів 9-х класів: з 2 по 16 червня включаючи п’ять предметів: українська мова, математика, географія, біологія, а також іноземна мова чи інший гуманітарний предмет за вибором навчального закладу.

Примітка: Для навчальних закладів (класів, груп) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладів, ліцеїв, гімназій, колегіумів таким предметом за вибором може стати той, що вивчався поглиблено.

–       Для учнів 11-х класів: з 23 до 29 травня з трьох предметів у письмовій формі за збірниками завдань. Заняття для 11-х класів у цей період не проводяться.

Примітка: 23 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови (переказ обов’язковий). Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ -1) і радіо.

Термін проведення атестації з двох інших предметів (історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) або з профільного предмету (для учнів, які навчалися в класах інших профілів) та по предмету за вибором учнів) зазначаються навчальними закладами за погодженням з відповідними управліннями освіти.

При проведенні атестації за вибором, форму (усну чи письмову) обирають учні. Переліки квитків для проведення атестації в усній формі пропонуються в даному файлі.

Для випускників 9-х класів ДПА з української мови (диктант) буде проводиться 13 червня. Оголошення завдання буде відбуватися в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.

Більш детальні терміни проведення атестації з інших предметів визначають навчальні заклади за відповідним погодженням з управліннями освіти.

Зазначимо, що при складанні розкладу проведення ДПА необхідно передбачити два-три дні для підготовки до проходження атестації з кожного предмета.

Більш детально всі аспекти порядку закінчення навчального року та проведення ДПА зазначено у письмі МОН 14.02.2014 № 1/9-115 (Переглянути on-line).

За матеріалами: МОНУ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *